Zásady ochrany soukromí

Úvod

Vítejte na webové stránce Orální Péče Mudrla Hodová, kde vážíme si vašeho soukromí a je pro nás důležité, aby byla ochrana vašich osobních údajů na vysoké úrovni. Tento dokument popisuje, jaké typy informací sbíráme od návštěvníků naší webové stránky, jak s těmito informacemi nakládáme, jak je chráníme a jaké máte možnosti v souvislosti s ovládáním vašich osobních údajů. Představujeme zde kompletní průvodce našimi zásadami ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jakým způsobem zacházíme s informacemi, které nám poskytnete při používání našich služeb. Nezapomínejte, že používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas s těmito zásadami. Doporučujeme proto tento dokument pečlivě číst a pravidelně se vracet k případným aktualizacím.

Sběr a využití osobních údajů

Osobní údaje, které na naší webové stránce sbíráme, zahrnují informace, které nám poskytnete dobrovolně prostřednictvím kontaktních formulářů, jako je například vaše jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo a další údaje související s vašimi dotazy nebo požadavky na služby. Také mohou být shromažďovány informace o vašem zařízení a používání naší webové stránky, včetně, ale nejen, vaší IP adresy, prohlížeče, používaných stránek webové stránky a časových razítek vašich návštěv. Tyto informace využíváme pro zlepšení našich služeb, pro analytické a statistické účely a pro zabezpečení naší webové stránky. V této sekci zásad ochrany soukromí se dozvíte více o tom, jak a pro jaké účely jsou vaše údaje zpracovávány.

Bezpečnost osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé bezpečnostní opatření včetně šifrování a autentizace, abychom chránili vaše údaje před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Součástí našich bezpečnostních postupů jsou pravidelné revize našich postupů shromažďování, ukládání a zpracování informací, jakož i fyzických bezpečnostních opatření k ochraně před nepovoleným přístupem k systémům, ve kterých uchováváme osobní údaje. V této sekci se dozvíte více o metodách, které používáme k zabezpečení vašich osobních údajů, a jak můžeme společně pracovat na udržení vaší bezpečnosti online.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, které naše webová stránka shromažďuje a zpracovává. Máte právo požadovat opravu nebo smazání vašich osobních údajů, stejně jako právo omezit nebo námitku proti zpracování vašich údajů. Dále máte právo na přenositelnost údajů a právo podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváte, že dochází k porušování vašich práv týkajících se ochrany osobních údajů. V této důležité sekci se dozvíte, jak vám můžeme pomoci vaše práva uplatnit a jaké kroky musíte podniknout, pokud chcete některou z těchto možností využít.

Kontaktní údaje a vymáhání práv

V případě dotazů nebo požadavků ohledně našich zásad ochrany soukromí, prosím, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected]. Pro rychlejší a efektivnější komunikaci, prosím, uveďte vše potřebné informace týkající se vašeho dotazu nebo požadavku. Rovněž v této sekci najdete kontaktní informace pro další formy komunikace a interakce s námi. Pokud chcete využít svých práv nebo máte jakékoli dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, náš tým je zde, aby vám pomohl a zajistil, že vaše práva jsou respektována a vaše požadavky řádně zpracovány.

Kontaktní informace:

Majitelka webové stránky: Martina Novotná

Adresa: Generála Sochora 1374/21, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

E-mail: [email protected]

Napsat komentář

*

*

*